ایمنی در کار

تمامی کالاهایی که توسط این شرکت حمل می شود در نهایت ایمنی و مهار بار به سمت مقصد راه اندازی خواهد شد

کادر مجرب

تمامی پرسنل عملیات و رانندگان این شرکت با سابقه ای درخشان در امر حمل و نقل و ترابری در این شرکت مشغول به کار می باشند

ارتباط با شرکت

شما می توانید در بخش تماس با ما با عوامل و بخش های مختلف فعال در شرکت در ارتباط باشید و سئوالات و مشکلات خود را مطرح کنید

ناوگان ترابری قدرتمند

این شرکت با در اختیار داشتن ناوگانی قدرتمند از کشنده ها و کامیونت ها تاثیر بسزایی در سهولت حمل و نقل جاده ای دارد

شرکت ایمن ترابر آریا

علاقه مند به صنعت , روزنامه نگار , فیلمساز , فروشنده و مدیر فروش سابق بازرگانی یعنی مارتین فیپاد در سن 70 سالگی پس از مبارزه سخت با بیماری در گذشت .
مارتین بیش از چهل سال در عرصه حمل و نقل فعالیت کرد از جمله فعالیت های مهم او فروش و نوشتن و فیلمبرداری از جدید ترین  نسل های کامیونی بود او همچنین در اخبار صنعت و معدن و نمایش تحولات همیشه حضور پر رنگ داشت .

او برای بررسی مشکلات رانندگان بسیار تلاش میکرد و خود را جزئی از آنها میدانست . در بسیاری از مناطق دنیا او را به عنوان یک متخصص در طراحی کامیون و پیچیدگی های آن میشناسند .

درطول حیاتش بیش از چندین هزار مقاله و کتاب در این رابطه نوشته است . علاقه او به سفر در اوایل دهه شصت آغاز شد . اولین سفر او به کانادا بود بعد از آن با 28 سال خدمت رسانی در عرصه مقاله و فیلم برداری و نوشتن کتاب برای شرکت ولوو سرانجام در سال 2009 بازنشست شد . مارتین با همکاری دوست خود پیت به ضبط و فیلمبرداری از کامیون ها پرداخت که توانست برای بیش از 35 کامیون دی وی دی  ضبط و به شرکت ها تحویل دهد. در سال های بازنشستگی بسیار دست داشتنی شده بود  . در ماه گذشته در مراسم 70 سالگی مارتین دوستان و همکاران او به پاس خدمت رسانی های او 80 کامیون را به او هدیه دادند و این آخرین روزهای شادی این بزرگ مرد در عرصه کامیون بود .

      
 

چکیده ای از توانایی های شرکت ایمن ترابر آریا

شرکت ایمن ترابر آریا به شماره ثبت 15059 واقع در استان گیلان با در اختیار داشتن 45 دستگاه کشنده اسکانیا 28 دستگاه کامیونت ایسوزو و 3 دستگاه کمپرسی بنز به صورت ملکی و تعداد 256 کشنده به صورت تحت پوشش هم در حوضه کریر (Carrier) و هم فوروادر (Forwarder) فعالیت دارد. این شرکت در حوضه ی حمل و نقل بار به صورت سنگین و با استفاده از کادری مجرب و ناوگان ترابری قدرتمند اقدام به جابه جایی محموله های باری در تمامی نقاط کشور می نماید.

مطالب پیرامون صنعت حمل و نقل و ماشین آلات

آشنایی با شرکت ها

                      

برخی از مشتریان

  • شرکت خودروسازی سایپا
  • شرکت خط و ابنیه فنی راه آهن
  • ترابری انتظامی استان گیلان
  • شرکت حمل و نقل آبادان
  • شرکت گروه ملی فولاد ایران
  • شرکت آب معدنی داماش
  • شرکت آهن و فولاد لوشان

گالری تصاویر

تماس با ما

آدرس

رشت - چهارراه گلسار-اول بلوار شهید انصاری - برج ابریشم

طبقه پنجم

تلفن : 33121907-013

hit counter
JoomShaper