ایمنی در کار

تمامی کالاهایی که توسط این شرکت حمل می شود در نهایت ایمنی و مهار بار به سمت مقصد راه اندازی خواهد شد

کادر مجرب

تمامی پرسنل عملیات و رانندگان این شرکت با سابقه ای درخشان در امر حمل و نقل و ترابری در این شرکت مشغول به کار می باشند

ارتباط با شرکت

شما می توانید در بخش تماس با ما با عوامل و بخش های مختلف فعال در شرکت در ارتباط باشید و سئوالات و مشکلات خود را مطرح کنید

ناوگان ترابری قدرتمند

این شرکت با در اختیار داشتن ناوگانی قدرتمند از کشنده ها و کامیونت ها تاثیر بسزایی در سهولت حمل و نقل جاده ای دارد

شرکت ایمن ترابر آریا

داستان Volvo/ایران از بیش از هفتاد سال پیش آغاز می شود، یعنی از سال 1934 که Volvo سه کامیون اول را به ایران تحویل داد. از ابتدا، Volvo تعداد کمی کامیون کاملاً ساخته شده (CBU*) را تحویل داد، اما در سال 1972، شرکت RENA کار خود را با تولید محلی کامیون مدل Volvo N آغاز کرد. بعدها، تولید کامیون در سال 1974 توسط شرکت زامیاد در دست گرفته شد.

Volvo مالک 30% از سهام زامیاد بود و مسئولیت مدیریت آن را بر عهده داشت. Volvo دانش فنی از جمله دانش تولید برای قطعات و کامیون ها را جهت یکپارچه سازی محلی در اختیار تولید کننده محلی می گذاشت. توسعه برنامه یکپارچه سازی محلی برای فعالیت /Volvoایران بسیار مهم بوده ست و یکی از اساسی ترین فعالیت ها برای Volvo در ایران است.در سال 1984، تولید مدل Volvo F در شرکت ایران کاوه آغاز شد. Volvo با سرمایه گذاری برای ابزارآلات و تجهیزات، کمک بسیاری در این زمینه نمود.

در سال 1986، بنیان دیزل مونتاژ موتورهای Volvo را در تبریز آغاز کرد. این کار تا سال 1993 ادامه یافت. در آن زمان، بنیان دیزل موتورهایی برای Volvo Penta و زامیاد نیز تولید می کرد.در سال 2000، یک توافق نامه جدید برای همکاری صنعتی و بازرگانی بین شرکت کامیون Volvo و سایپا دیزل (سرکت ایران کاوه سابق) امضاء شد. این توافق نامه همچنان مبنای همکاری های تجاری است.

حجم زیاد تولیدات تحویل داده شده به ایران همچنین موجب تمرکز بر تقاضا و انتظارات برای دریافت خدمات کیفیت بالای پس از فروش شده است. توسعه یک شبکه خدمات پس از فروش با استاندارد Volvo، مسأله ای بسیار مهم در طی سالهای آتی خواهد بود.

توجه : کلمه (CBU)  به معنی کامیون ساخته شده در خود ولوو تراکس است . این نوع کامیون به صورت کاملا وارداتی وارد ایران میشد .

      
 

چکیده ای از توانایی های شرکت ایمن ترابر آریا

شرکت ایمن ترابر آریا به شماره ثبت 15059 واقع در استان گیلان با در اختیار داشتن 45 دستگاه کشنده اسکانیا 28 دستگاه کامیونت ایسوزو و 3 دستگاه کمپرسی بنز به صورت ملکی و تعداد 256 کشنده به صورت تحت پوشش هم در حوضه کریر (Carrier) و هم فوروادر (Forwarder) فعالیت دارد. این شرکت در حوضه ی حمل و نقل بار به صورت سنگین و با استفاده از کادری مجرب و ناوگان ترابری قدرتمند اقدام به جابه جایی محموله های باری در تمامی نقاط کشور می نماید.

مطالب پیرامون صنعت حمل و نقل و ماشین آلات

آشنایی با شرکت ها

                      

برخی از مشتریان

  • شرکت خودروسازی سایپا
  • شرکت خط و ابنیه فنی راه آهن
  • ترابری انتظامی استان گیلان
  • شرکت حمل و نقل آبادان
  • شرکت گروه ملی فولاد ایران
  • شرکت آب معدنی داماش
  • شرکت آهن و فولاد لوشان

گالری تصاویر

تماس با ما

آدرس

رشت - چهارراه گلسار-اول بلوار شهید انصاری - برج ابریشم

طبقه پنجم

تلفن : 33121907-013

hit counter
JoomShaper